Пластична хірургія

Досвід роботи
більше 10 років
Працюємо зі всіма типами шкіри
Наш лазер
не травмує шкіру
Безболісність
процедур
Коротко про нас
Пластична хірургія у м.Ужгороді

До 8 березня знижка на лазерну епіляцію

- це розділ хірургії, що займається оперативними втручаннями, спрямованими на усунення деформацій і дефектів будь-якого органу, тканини або поверхні людського тіла.
Заповніть форму
Наш менеджер з вами зв'яжеться найблищим часом
Ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних
Заповніть форму
Наш менеджер з вами зв'яжеться найблищим часом
Ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних
Запишіться на консультацію
Наш менеджер з вами зв'яжеться найблищим часом
Ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних
Показання до процедури

 • необхідність заміщення деформованих тканин, які утворилися після операцій або травм
 • неестетичні контури живота, стегон, сідниць, талії, підборіддя
 • неестетичний рельєф стегон та гомілок
 • корекція міжколінної ділянки при викривленні ніг
Процедура ліпомоделювання

Метод ліпомоделювання вважається малотравматичною маніпуляцією, яка проводиться амбулаторно, під місцевою анестезією або легким внутрішньовенним наркозом. Операція ліпомоделювання триває до однієї години.

Забір жирової тканини з проблемної ділянки пацієнта здійснюється за допомогою надтонких канюль (трубок) через мініпроколи або за допомогою шприца, який не залишає на шкірі ніяких слідів. При ЛІПОМОДЕЛЮВАННІ контурів тіла застосовують спосіб ручного переміщення відокремлених жирових клітин в необхідну зону тіла пацієнта. Зібрана жирова тканина очищається від кров'яних фракцій, після чого вводиться в заздалегідь визначену ділянку тонкими шарами. По закінченні операції всі хірургічні проколи заклеюють спеціальним пластирем. Переміщення великих обсягів жирової тканини проводиться під внутрішньовенним наркозом, при відділенні і переміщенні невеликих і середніх жирових обсягів можливе використання місцевого знеболення.

Післяопераційний період

В перший час після операції необхідно носити компресійну білизну і спеціальний пластир, який стягує та перешкоджає розвитку набряку і не допускає переміщення жирової тканини під шкірою. Першу добу необхідний контроль лікаря. У перший тиждень після операції ліпомоделювання відчувається помірний біль в "оперованих" ділянках. Цьому періоду також характерні наявність незначного набряку, помірна слабкість, можливий озноб і поява незначних синців. А вже на десяту добу знімаються шви.
При збільшенні маси тіла - накопичення жиру буде проходити рівномірно по всьому тілу.

Переваги ліпомоделювання

В цілому метод ліпомоделювання дозволяє коригувати слабовиражені косметичні дефекти. Його величезний плюс полягає в тому, що він підходить і для алергіків, які не переносять штучних імплантів.

Але є й протипоказання. В першу чергу цей метод протипоказаний при цукровому діабеті і важких соматичних розладах, пов'язаних з порушенням кровопостачання, вираженим атеросклерозом. Якщо у вас є такі захворювання, перенесені жирові клітини неминуче загинуть, отже, бажаного результату не буде.
Переваги лазерної пластики повік:

 • Можливість проведення процедури в амбулаторних умовах
 • Можливість проведення під місцевою анестезією
 • Мінімальна травматизація тканин
 • Можливість виконання пластики через сльозовий канал (без шкірного розрізу)
 • Вибірковість впливу лазера (на м'язову чи жирову тканини)
 • Характер пошкодження тканин при доступі лазером сприяє якнайшвидшому загоєнню
 • Транскон'юктивальний доступ мінімізує ризик травми м'язів повік
Найбільш виправдані з точки зору ефективності, малої травматизації, простоти і безпеки - маніпуляції з тканинами за допомогою лазеру.

Серед процедур, спрямованих на омолодження, слід виділити маніпуляції зі шкірою, підшкірно-жировою клітковиною, поверхневою м'язово-апоневротичною системою. Зі стандартної загальноприйнятої точки зору пластика повік повинна включати в себе:

 • видалення гриж орбітального жиру ("мішків під очима"),
 • відновлення тонусу м'язів, що оточують очне яблуко,
 • видалення перерозтягнутих шкірних покривів зі зморшками.
Більш повний і адекватний підхід до омолодження цієї зони включає відновлення очно-щокового переходу, заповнення носо-слизової борозни. У хірургії області очей блефаропластика може бути виконана з розрізу шкіри підвійно, в складці верхньої повіки, або через доступ на слизовій оболонці.

Методом вибору для тих, хто не сприймає рубці на обличчі, є блефаропластика з розрізу слизової повік. Жирова тканина, яка складає грижі орбітального жиру, безкровно вапорізуєтся (випаровується) під дією лазера. Вибірковість лазерного впливу на жирову тканину унеможливлює травматизацію оточуючих тканин з одного боку, проте, видалення гриж орбітального жиру таким шляхом, не завжди забезпечує адекватне скорочення надлишкових шкірних покривів, з іншого. Для адекватного скорочення перерозтягнутих шкірних покривів повік та профілактики їх обвисання, виконується обробка нано-крапковим лазером шкіри нижніх повік (сучасний аналог шліфування), стимулюючи підтяжку. Ефективність ліфтингу шкіри доведена зростаючим досвідом даної технології, фізіологією її впливу, морфологічними дослідженнями. Тому ефективна комбінація згаданих технологій забезпечить адекватний естетичний результат лазерної блефаропластики.
У нашій клініці ви можете:

 • прибрати горбинку на носі;
 • зменшити або вирівняти ніс;
 • провести ринопластику кінчика носа;
 • провести ринопластику стінки носа;
 • провести реконструкцію носа

Вроджені та набуті деформації носа. Найбільш часті показання до ринопластики при вроджених деформаціях: незрощення піднебіння (palatoschisis) і верхньої губи (cheiloschisis), фронтоназальна дисплазія.
Набуті деформації носа, що потребують хірургічної корекції: післяопікова хвороба, переломи кісток обличчя і носа, гематома перегородки носа, доброякісні та злоякісні пухлини носа і обличчя, тупі, проникаючі, укушені і вогнепальні травми лицевої ділянки, інфекційні захворювання. Існує два типи ринопластики - відкрита і закрита. Вони спрямовані на корекцію зовнішніх і внутрішніх аномалій носа. Під час операції хірург працює зі шкірою, слизовою оболонкою, кістковими та хрящовими структурами носа.

Закрита ринопластика:

Під час закритої ринопластики всі надрізи проводяться ендоназально (всередині носа) без надрізання шкіри. Закрита ринопластика у порівнянні з відкритою має значні переваги: відсутність хірургічної травми колумелли (шкірної частини перегородки), мінімальний ризик ослаблення опори кінчика носа, значно менший набряк тканин кінчика носа в післяопераційному періоді, відсутність шкірних рубців, короткий час операції (у більшості випадків 40-50 хвилин), короткий реабілітаційний період.

Відкрита ринопластика:

Під час відкритої ринопластики в області шкірної частини перегородки носа проводиться невеликий надріз, який продовжується на слизову оболонку переднього відділу середнього носового ходу з обох сторін. Відкрита ринопластика дозволяє добре візуалізувати анатомічні структури носа, що особливо важливо для досягнення максимального результату повторних ринопластик.
Кому показана вона, як проходить ця операція

Робити операцію по зміні форми вушної раковини (лаповухість) можна як дорослим, так і дітям (віком від 6 років). Основними показаннями до проведення даної операції виступають:

 • капловухість (відстовбурчені вуха);
 • вроджені (післятравматичні) вади вух;
 • рубці на вухах;
 • помітна асиметрія вух (більш ніж 3 мм);
 • мікротія (вада вушної раковини, коли зовнішнє вухо недорозвинене або взагалі відсутнє від народження);
 • дуже маленькі (великі) вуха;
 • розщеплені мочки вуха (наприклад, після зривання сережки);
 • всихання вуха з віком, зменшена мочка у людей похилого віку.
Взагалі вирізняють два види отопластики:

 • естетична (хірург змінює форму, розмір, положення вушної раковини);
 • реконструктивна (частково або повністю відновлюється вушна раковина після травм, опіків, або за наявністю аномалій розмитку).
Методи отопластики залежать від існуючої проблеми, розмірів вушної раковини, жорсткості хрящів. В більшості випадків лікар робить невеликий розріз позаду вуха з метою зміни форми хряща, моделює нову форму вуха. Фіксація відбувається внутрішніми швами. Зовнішньо накладаються косметичні шви. Сам рубець знаходиться з тильної сторони вушної раковини, тож він зовсім непомітен оточуючим. Тривалість операції зазвичай станосить від 40 хвилин до 2-х годин.
Це безпечна та міні-інвазивна альтернатива:

 • стандартної пластичної хірургії
 • корекції морфологічних вульво-вагінальних і постгестаційних змін
 • традиційної ліквідації ефектів природного старіння
 • гормоно-замісної терапії при пост-менопаузальній атрофії слизової статевих органів.
Повноцінне здоров'я визначає якість життя сучасної активної жінки. Потреба в корекції жіночої статевої сфери постійно зростає, кількість проведених сьогодні операцій у світі підтверджують актуальність нормалізації яка є складовою хорошого самопочуття.

Вікові природні процеси вагінальної області, зміни в результаті травм, вагітності та пологів, гормональні розлади, зумовлюють якість сексуального життя. Не будучи по суті хворобами, стресогенні ситуації, які проявляються в труднощах при носінні обтягуючого одягу і гігієни, болях, неприємних відчуттях при статевому акті, деформують нормальний фізіологічний стан і призводять до соціальної дезадаптації. Незважаючи на те, що їх складно помітити, дефекти у вигляді гіпертрофії малих та великих статевих губ, неадекватності кліторного препуція і дівочої пліви викликають неспокій і обмежують високу самооцінку.

Використання сучасних лазерних установок дозволяє:

 1. Скоротити площу хірургічного втручання.
 2. Обмежити кровотечі та гематоми, утворення рубців за рахунок коагуляції тканин.
 3. Зменшити запалення оброблених тканин, а значить зменшити дискомфорт після процедури, скоротити реабілітаційний період.
 4. Лазерний вплив підвищує пружність і еластичність шкіри та слизової, стимулює перебудову і синтез колагенових та еластинових волокон.
Зменшення обсягу тканин для хірургічного висічення шляхом доопераційної лазерної обробки, в той же час, призведе до скорочення хірургічного доступу, а значить - рубцеутворення. Цілий ряд ситуацій можна перевести з групи хірургії в розділ лазерної терапії. Лазерна обробка слизової поверхні, яка втратила свій тонус, щільність, консистенцію, призводить до стимуляції регенерації волокнистих структур в підслизовому шарі, антисептичної обробки.

Переваги лазерного втручання:

 • мала травматизація тканин
 • короткий реабілітаційний період
 • амбулаторні процедури
 • скорочення можливих рубців
 • можливість місцевого знеболювання
Техніка Implanter Rer - дає найвищу густоту посадки волосся і підвищує приживаності графтів, а також є мінімально травматичною.
Лікар повністю контролює напрям, глибину і щільність імплантації, що забеспечує натуральний вигляд волосся.
Графт - це об"єднана група волосяних фолікулів, що може містити від 1 до 4 волосяних цибулин.
При трансплантації донорські графти ні в якому разі не розрізняються на одиночні волосинки. Донорські графти рівномірно витягуються із потиличної частини голови з використанням спеціальної місцевої анестезії шкіри голови, тому вся процедура абсолютно безболісна.
Підтяжка нижньої третини, як і більшість операцій по пластиці обличчя виконуються сьогодні ендоскопічно, через невеликі розрізи, які розташовуються в тих місцях, де вони добре маскуються: на волосистій частині голови, за вухом, в порожнині рота. Через них шкіра і м'які тканини підтягуються і фіксуються в новому положенні. Сьогодні існує кілька найбільш дієвих методик, що дозволяють надати обличчю і шиї більш чіткі контури і відновити молодий зовнішній вигляд. Приймаючи рішення про те, який метод нижнього ліфтингу обличчя буде найбільш результативним, пластичний хірург враховує не тільки цілі і бажання пацієнта, а й індивідуальну будову обличчя, а також стан його тканин.
Як правило, до подібної процедури вдаються як жінки, так і чоловіки у віці між тридцятьма і шістдесятьма роками, переслідуючи мету зменшити зовнішні ознаки старіння. Однак пластику брів і чола може бути рекомендована не залежно від віку, якщо вже з'явилися зморшки на лобі або опустилися брови.

Глибокі зморшки в області чола, в'ялість шкіри в куточках очей і в скроневих областях, опущення брів додають особі додаткові роки, створюючи видимий ефект постійної втоми або сердитості. Щоб вирішити цю проблему, можна вдатися до пластичної операції з підтяжки лоба і брів. На попередній консультації хірург проводить обстеження особи, включаючи не тільки шкіру, але також кістки черепа і м'язи обличчя, щоб прийняти вірне рішення на проведення операції.

В результаті проведення хірургічної підтяжки розгладжуються вертикальні зморшки в області перенісся і горизонтальні зморшки на лобі, завдяки чому особа виглядає набагато молодше.
Показання для проведення пластики

 • явні жирові відкладення в області щік;
 • кругла форма обличчя, з візуально помітними грудками Біша;
 • вікове опущення грудок Біша, що призвело до порушення овалу обличчя.
Протипоказання

Процедура зменшення щік не рекомендується людям з нестабільним вагою, так як після операції може виникнути недолік жирових тканин на обличчі, в результаті чого людина буде виглядати болючим і втомленим. Також проведення пластики не рекомендується при порушенні згортання крові, інфекційних захворюваннях, запаленнях в області втручання.

Можливі ускладнення

Відразу після процедури зменшення щік спостерігається невелика набряклість, можливо відчуття оніміння. Симптоми проходять протягом 2-3 тижнів. Можливі ускладнення, якщо пацієнт пошкодив місце корекції під час прийому їжі або уві сні.

Підготовка і проведення операції

Корекція проводиться під загальним наркозом. Найчастіше це пов'язано з психологічним аспектом, так як більшість людей важко переносять маніпуляції на обличчі. У деяких випадках може бути застосована місцева анестезія. З внутрішньої сторони щік на слизовій робиться невеликий надріз (1-2 см). Грудки Біша видаляються і розріз зашивають косметичним швом. В цілому сеанс займає 1-2 години.

Реабілітаційний період

Протягом 2-3 тижнів після видалення грудок Біша варто виключити фізичні навантаження, відвідування лазні, сауни і солярію, скоротити емоційні навантаження і не використовувати активно міміку. Також в період реабілітації рекомендується спати на спині і приймати в їжу м'яку, не дуже гарячу їжу.

Результат процедури

Після процедури корекції овал обличчя набуває рельєфність, формуються вилиці, вимальовується чітка лінія підборіддя, розгладжуються носогубні зморшки.
Кожна жінка з різних причин хоче змінити форму грудей. У деяких випадках це опущення молочних залоз після грудного вигодовування, онкологічні наслідки, психологічний фактор, асиметрія грудей і багато іншого.

У новітньому світі дані естетичні проблеми можна вирішити хірургічно, шляхом пластичної операції.

Сучасні методики і використання якісних імплантів дозволяє сформувати красиві груди.

Види маммопластики:

 1. Аугментаційна маммопластика - пластична операція, за допомогою якої збільшується розмір грудей, використовуючи імплантати.
 2. Мастопексія. У випадках обвисання молочних залоз застосовується підтяжка грудей - видалення залишків шкіри та жирової тканини. Часто для кращого візуального результату підтяжку поєднують з встановленням імплантатів.
 3. Основним призначенням редукційної маммопластики (зменшення грудей) є зміна форми і зменшення розмірів грудей.
 4. Корекція сосково-ореольного комплексу. Відносно проста операція, яку можна проводити в комплексі з іншими видами маммопластики.

Послуги

Послуги

Ліпомоделювання, ліпофілінг
ЛІПОМОДЕЛЮВАННЯ - процедура, при якій власна видалена жирова тканина використовується для корекції або усунення косметичних недоліків тіла. Дану процедуру застосовують, наприклад, для збільшення об'єму грудей, корекції рельєфу стегон, гомілок, сідниць та інших частин тіла.
Детальніше
Лазерна пластика повік
Вікові зміни в першу чергу проявляються на шкірі очей та шиї. Пластика повік, або блефаропластика, є найбільш популярною пластичною операцією обличчя.
Детальніше
Ринопластика
Ринопластика - хірургічне втручання, спрямоване на виправлення або відновлення носа, його форми та функції. Корекція носа дозволяє виправити вроджені чи набуті дефекти носа, наслідки травм (удари, порізи, укуси тварин), аутоімунні ураження, онкологічні захворювання та невдалі пластичні операції на носі.
Детальніше
Зміна форми вушної раковини
Це нескладне хірургічне втручання, яке дозволяє усунути фізичні вади вух і, відповідно, комплекси, ними зумовлені. Операція допомагає надати вухам бажане природнє положення, змінити форму, відновити вушну раковину.
Детальніше
Вагінальне омолодження, лазерна пластика статевих губ
Естетична лазерна хірургія в комбінації з технологією DOT останнім часом все частіше поєднуються при корекції статевих органів, вагінальному омолодження, лікування менопаузальної вагінальної атрофії і т.д.
Детальніше
Пересадка волосся
Пересадка волосся в нашій клініці проводиться по найсучаснішій технології - безопераційним методом FUE, техніка імплантації графтів Implanter Rer. Метод FUE - не являється хірургічною операцією і не залишає жодних рубців і шрамів.
Детальніше
Підтяжка нижньої 2/3 обличчя
Підтяжка нижньої частини обличчя зачіпає область губ, шию і підборіддя.

До даної пластичної операції вдаються для корекції наступних вікових змін:

 • поява «брилів» (опускання м'яких тканин щоки нижче контуру нижньої щелепи);
 • зморшки, птоз і в'ялість шкіри шиї
 • поява подвійного підборіддя.
Детальніше
Підтяжка брів
Підтяжка шкіри брів і чола являє собою пластичну операцію, в результаті якої розгладжуються поздовжні зморшки на переніссі і горизонтальні зморшки на лобі, а також відбувається підтяжка зовнішніх куточків очей і опустилася лінії брів.
Детальніше
Бішектомія
Грудки Біша - жирові грудочки, що становлять тканину щоки. Вони мають певну вагу, яка змінюється протягом життя, що може спровокувати порушення овалу обличчя. Для усунення цього недоліку проводиться зменшення щік, тобто видалення зайвої жирової тканини.
Детальніше
Мамопластика
Маммопластика - це пластична операція на молочній залозі, яка дозволяє збільшити, зменшити або змінити форму грудей.
Детальніше
Замовте дзвінок
Отримайте
консультацію
Завітайте на пробну процедуру
Узгодьте план процедур
Етапи роботи
1
2
3
5
Отримайте естетичне задоволення
4
Відгуки задоволених клієнтів
Відгуки задоволених клієнтів
Залишились запитання?
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо вам найблищим часом
© 2021 Всі права захищені

Made by Recipe
Контакти
Лазерні епіляції, косметолог:м. Ужгород, вул. Лінтура, 10 ТЦ Алма Боздош

Головний офіс:Ужгород, вул. Грибоєдова, 20

Графік роботи:Пн - Пт 09:00 - 19:00,
Сб 10:00 - 19:00,
Нд. - Вихідний